Ankara Marka Tescil Firması

Ankara Marka Tescil Firması

Hizmet alanınız hangi şehirde ise marka tescil işlemlerini o bölgede hizmet veren bir firmadan almanız daha mantıklıdır. Zaman zaman işlemler sırasında bazı evrakların lazım olması, eksik belgelerin tamamlanması gibi bazı işlemler nedeniyle farklı şehirde olmanız, sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle kendi bulunduğunuz şehirde hizmet veren bir marka tescil firması ile çalışmanız, daha sağlıklı çalışmaların yürütülmesini sağlamak adına daha faydalı olacaktır.

Ankara marka tescil hizmetlerinde en iyi hizmet seçeneklerine sahip olan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, deneyimli kadrosuyla hizmetlerini aksatmadan sunmaya devam etmektedir. Kısa sürede gerekli analiz ve incelemelerin yapılması, başvuru sürecinin gerektiği şekilde takip edilmesi gibi pek çok alanda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Hizmet, ürün veya farklı bir alanda hizmet vermeniz, herhangi bir şekilde markanızı tesil ettirmenize engel değildir. Fakat marka tescil başvurusu işlemlerini başlatırken kesinlikle bilinmesi gereken bazı bilgilere sahip olmanız gerekiyor. Aksi halde başvurunuzun geri dönmesi durumu söz konusu olabilmektedir. hizmetlerinde müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde, bu tip sorunlarla karşı karşıya kalmadan kolaylıkla markanızın TPE listesinde yer almasını sağlayabilirsiniz. Üretimlerinizi yaparken veya hizmet sunarken herhangi bir aksilikle karşılaşmamak adına önemli bir adım olan marka tescili, firmamızın hizmet alanlarından biri olup yapılması gereken işlemlerin en iyi şekilde yürütülmesi konusunda çalışmalarımız devam etmektedir. Sürekli gelişen ticaret dünyasında büyük yer edinmek için iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Marka Tescil

Birçok işletme için bir marka şirketin pazarda tanınmalarını sağlayan bir araçtır. Tescilli bir marka bir isim söz ya da söz öbekleri, logo ya da slogandan oluşur; müşterilerin ürün ya da hizmetleri ayırmasını sağlar ve firmanın kimliğini oluşturur. Bir şirketin ürün ve hizmet markası çok değerli bir mülkiyet hakkı olup başkalarının izinsiz kullanıma karşı korunur. Bir markadan ürün veya hizmet alan tüketicilerin söz konusu markanın ürününü olup olmadığı şeklinde bir şüpheye düşmesini engellemek amacıyla marka kaydı sağlanmaktadır. Bu sayede aldatıcı şekilde çok benzer markaların kullanımını engellemek ve tüketicilerin marka algısından kaynaklanacak maddi kayıpları önlemek amaçlanmıştır. Günümüzde Ülker, Eti, Apple, Samsung gibi büyük firmaların markalarını düşünün. Bu markalara yüklü miktarda tanıtım yapılmaktadır. Bu gibi büyük firmalar markalarını asla izinsiz kullanmasına izin vermez. Bu nedenle markalarını tesciller. Küçük şirketler markalarına bu denli yatırım yapamasalar da markalarını koruma altına alarak örneğin Ankara'daki bir firmanın Ankara içinde tüketicilerde oluşabilecek algı karışıklığını önler. Bu nedenlerle markanızın faklı ve ayırt edici olduğu kanıtlamanızı öneririz. Marka tescili alma sürecinde sorularınız uzman Ankara marka patent vekillerimize danışabilirsiniz. Ankara marka tescil firmaları içerisinde 10 yılı aşkın deneyim ve birikimlerimizden faydalanın.