× Anasayfa Kurumsal Ekip Hizmetler Blog SSS İletişim

Kurumsal

Gravis ip - Trademarks / Patents / Designs / copyrights Yöntem

Yöntem

Bize daima yol gösteren ilkeleri ve değerleri korurken alternatif işbirliği yöntemlerini keşfetmeye ve değerlendirmeye heves duyuyoruz.

Elimizdeki konunun gereklerini ve müvekkillerimizin ihtiyaçlarını ve tercihlerini göz önünde bulundurarak gerek mevcut gerekse potansiyel müvekkillerimiz veya iş ortaklarımızla geleneksel veya alternatif, kısa veya uzun vadeli yeni işbirlikleri kurmaya ve bunları zaman zaman gözden geçirmeye her an açığız ve hazırız.

Fikri ve Sınai Mülkiyet alanındaki spesifik bir konuda (ör. marka tescili, endüstriyel tasarım itirazı, alan adı uyuşmazlık davası, patent tarifnamesi hazırlanması, marka kullanım araştırması vs.) yardıma ihiyaç duyuyorsanız, iş tamamlanana ve dosya kapanana kadar size hizmetlerimizi sunabiliriz. Veya tüm marka, tasarım, patent portföyünüzü yönetmemizi istiyorsanız hem Türkiye’de hem de yurtdışında portföyünüzle idari ve adli düzeyde kendi bünyenizdeki bir müşaviriniz gibi ilgilenebiliriz. Yenileme ve yıllık ücretlerinizin takibi ve ödenmesi için bize ihtiyaç duyuyorsanız, bu işlemleri birlikte belirleyeceğimiz sabit ücretler karşılığında gerçekleştirebiliriz. Belirli bir fikri ve sınai mülkiyet hakkınıza dayanarak üçüncü kişi girişimlerine karşı düzenli ve tekrarlı olarak itiraz ve şikayet işlemleri ile hükümsüzlük ve ihtar süreçlerine başvuruyorsanız duruma özel stratejilerin minimum risk ve bütçe gözetilerek belirlenmesi ve stratejik hedeflere ulaşılması için size destek verebiliriz.

İhtiyaçlarınızı, hedeflerinizi ve önceliklerinizi bize anlatın, eminiz hem sizin hem de bizim için uygun bir iş modeli önerebiliriz.

Ekip

İsmimize ve değerlerimize bağlı ve dürüst kalırken sürekli olarak sektörün ön safhasında anılmak için becerilerimizi geliştirmekten gurur duyuyoruz.

Çalışanlarımız profesyonellerden oluşmaktadır ve marka, alan adı, patent, endüstriyel tasarım, telif hakları üzerine hem sağlam teknik ve hukuki altyapıya sahip hem de güncel prosedürlere ve uygulamalara hakimdir.

Her birimiz bizi güçlü ve güvenilir ortaklar yapan ve uzmanlığın çeşitlilikle buluştuğu bir çerçevede çalışıyoruz. Bize başvurduğunuzda kendi bünyemizdeki çalışanlarımız veya gerektiğinde işbirliği yaptığımız güvenilir uzmanların her biri ilgili konunun yönetilmesi için tam bir yetkinliğe ve sorumluluğa sahip olup problemleri özgün ve meraklı bir bakış açısıyla ele almaktan keyif duyacaklar ve ihtiyaçlarınızı yalnızca bir iş olarak değil aynı zamanda perofesyonel gelşimlerinin değerli bir parçası olarak göreceklerdir.

Gravis ip - Trademarks / Patents / Designs / copyrights Ekip
Gravis ip - Trademarks / Patents / Designs / copyrights Yaklaşım

Yaklaşım

Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bültenimize Abone Olun

Gelişmelerden haberdar olmak için e-bültenimize abone olmayı unutmayın!