× Anasayfa Kurumsal Ekip Hizmetler Blog SSS İletişim

Hizmetler

Tercüme

Kendi bünyemizde oluşturduğumuz tercüme ekibi, yüksek kalitede ve güvenilir patent, hukuki ve teknik çeviriler sağlamakta uzmanlaşmıştır. Ekibimizce gerçekleştirilen çeviriler her müşterinin basilica beklentisi olan doğruluk, makul maliyet ve dakiklik kriterlerini karşılar. Genel çeviri sağlayıcıların aksine belirli alanlarda kalifiye olan çeviri ekibimiz çeviri kabiliyetleri ile patent ve tüm temel teknoloji disiplinleri ve tüm fikri ve sınai mülkiyet hukuku branşlarındaki bilgi ve deneyimlerini biraraya getirerek bu alanlardaki her türlü belgenin (başvuru belgeleri, rüçhan belgeleri, itiraz ve dava dilekçeleri, bilirkişi, araştırma ve inceleme raporları, mahkeme kararları, devir, lisans ve know-how sözleşmeleri dahil) çevirisini ve çevirisi yapılan metinlerin redaksiyonununu mükemmele yakın kalitede gerçekleştirmektedir.

Ayrıca çevirisi yapıldıktan sonra patent başvurularınızın dosyalanmasıyla ilgili prosedürleri ve potansiyel tehlikeleri de anlıyor ve bu riskleri ve diğer öncelikleri gözeterek çevirileri yapıyoruz.

Bazı temel dillerdeki çevirileri kendi çeviri ekibimizle gerçekleştiriyor ve bunların dışındaki dil gruplarında talep edilen çeviri projelerini ise birlikte çalıştığımız uzman çeviri ağımızla gerçekleştiriyor ve kendi standartlarımıza uygun şekilde redaksiyonunu gerçekleştiriyoruz. Ve diğer patent odaklı çeviri bürolarının aksine kendi bünyemizdeki patent analistleri ve uzmanları sayesinde çeviri metinlerinin teknik sağlamasını gerçekleştiriyor ve her zaman uygun ve doğru teknik terminolojinin kullanılmasını garanti ediyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bültenimize Abone Olun

Gelişmelerden haberdar olmak için e-bültenimize abone olmayı unutmayın!